Tamer ve Peri’nin Ateşli Gecesi | Çöp Adam 4. Bölüm (SON SAHNE)

Tamer ve Peri yakınlaşıyor. DELİ GİBİ İSTİYORUM SENİ!
Çöp Adam 4. Bölüm 👉🏻 https://youtu.be/7UMTFdeyMJQ
(21 Aralık 2022)

Çöp Adam Çarşamba 20.00’de Star’da!

4. Bölüm Özeti:
Peri’nin geçmişiyle ilgili ipuçlarına erişen Tamer, bütün tehlikeleri göze alarak onu mutlu edecek bir sürpriz yapmak ister. Mahzende daldığı uykudan Ayvalık’ta uyanan Peri şaşkındır.
Tamer’in aniden ortadan kaybolmasıyla çılgına dönen Berrin yalıyı birbirine katar. Üstelik Tamer’in dikkatinden kaçan küçük delil, ihanetin belgesi gibidir. Ablası Ahu’nun eşinden boşanmaya karar verip yalıya yerleşmek üzere gelmesiyle Berrin’i daha sıkıntılı günlerin beklediğini açıktır.
Yavuz’un samimiyetine güvenen Meryem gizli buluşmalarının bir tanığı olduğundan habersizdir.
Tamer ve Peri Ayvalıkta geçirdikleri zaman içinde hem birbirlerini keşfeder hem de cesaretlerini sınarlar. Ancak bu kez birlikte oynamaya karar verdikleri oyunun kazananı ve kaybedeni olmayacaktır.

Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i aile sorunları yormuş fakat Tamer bütün bu zor şartlarda içindeki çocuğu korumayı başarmıştır. Ailesi tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır.Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur. Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. Hayatından vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

OYUNCULAR: Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Sedef Avcı, Füsun Demirel.

KÜNYE:
YAPIM: OGM Pictures
YÖNETMEN: Yağız Alp Akaydın
SENARYO: Melek Gençoğlu, Su Ersöz
MÜZİK: Fırat Yükselir

OGM Pictures: https://www.ogmpictures.com/
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086566226614 />Twitter: https://twitter.com/copadamtvdizi
Instagram: https://www.instagram.com/copadamtvdizi/

#OGMPictures #ÇöpAdam #StarTv #EnginAltanDüzyatan #ElçinSangu

Leave a Reply